Čerstvá jablka BIO bio

Kód: ZS02
Český produkt
Neohodnoceno
36 Kč / kg
Na objednávku (5 kg)

Objednávky zeleniny přijímáme nejpozději ve středu večer. K vyzvednutí bude připravena v pátek téhož týdne mezi 13. a 17. hodinou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čerstvou zeleninu vypěstovanou co by kamenem dohodil (Brodek u Přerova) a podle zásad ekologického zemědělství nám dodává rodinná farma Jakuba Špunara.
Objednávkový systém jsme zavedli, abychom zamezili plýtvání s jídlem a zároveň vám zaručili zeleninu čerstvou, sklizenou ten den, kdy nám je dovezena do obchodu.
Nákupem této zeleniny podporujete místního mladého zemědělce (takových fakt moc není) a náš obchůdek (protože to má smysl). Nikoho jiného - žádné dopravce, logistické centra ani nadnárodní supermarkety.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čerstvé ovoce a zelenina
Země původu: ČR


Jakub Špunar pokračuje v rodinné tradici pěstování zeleniny v Brodku u Přerova.
Drží se zásad ekologického zemědělství a zákazníkům tak nabízí čerstvou zeleninu plnou vitamínů, sklizenou ve stejný den jako je dopravena k nám do obchodu.
Složení zeleninové bedýnky je aktualizováno každý týden v pondělí. A komu složení nevyhovuje, může si poskládat zeleninovou objednávku přesně podle svých chutí.
Objednávky přijímáme každý týden do středy a zelenina je připravena k vyzvednutí v našem obchodě vždy v pátek téhož týdne, mezi 13. a 18. hodinou.