Brčko bambusové 20 cm

Kód: RS01
Neohodnoceno
Značka: rawstraw.cz
34 Kč / ks
Zrovna nemáme, ale brzy mít budeme
Položka byla vyprodána…

Přírodní bambusové brčko, které lze opakovaně použít. Dlouhé 20 cm je vhodné do koktejlů nebo jiných drinků. V přírodě 100 % rozložitelné, ekologická alternativa k plastu. Antibakteriální, bez zápachu, neovlivňuje chuť nápoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bambusová brčka Rawstraw jsou sklizena a ručně vyráběna na vietnamském venkově. Naše znovu použitelná bambusová brčka jsou ekologickým a udržitelným řešením náhrady plastových brček bez potřeby použití škodlivých pesticidů nebo chemikálií. Celý náš proces je bezpečný, netoxický a zcela organický.

Všechny RawStraw brčka jsou certifikovaná pro zdravotní nezávadnost mezinárodním certifikátem od společnosti TÜV Rheinland.

Bambusové brčka jsou antibakteriální, bez zápachu a chuti. Neovlivňují tedy chuť nápoje nebo se v něm nerozmočí ani po několika hodinách. Brčko lze využívat opakovaně, je vyrobeno z přírodního materiálu a v okolním prostředí je lehce rozložitelné.

Zakoupením bambusového brčka podporujete volbu udržitelného materiálu. Brčka jsou vyrobena ze skutečných celých bambusových stopek a jsou plně kompostovatelná, omyvatelná a znovu použitelná. Každé brčko je díky jedinečnému procesu výroby zcela unikátní a nikdy nenaleznete dva stejné kusy.

Údržba

Spolehlivé umytí do posledního detailu lze zařídit pomocí přírodního kartáčku, který se dostane ke každé nečistotě.  Brčka lze vyčistit ručně teplou vodou a mýdlem, či prostředkem na mytí nádobí, nebo je můžete také pohodlně vložit do myčky a nechat vyčistit společně s ostatním nádobím.

Po každém použití doporučujeme brčko opláchnout pod tekoucí vodou a vnitřní část vyčistit čistícím kartáčkem.
Brčka je možné také vložit do myčky, ale po ukončení mycího cyklu je co nejdříve usušte.
Bambusová brčka nechte plně vyschnout, tak aby voda z brček mohla samovolně odtékat.
Brčka skladujte na větraném místě, a ne ve vzduchotěsných nádobách.
Brčka RawStraw si můžete brát všude s sebou. K tomu dokonale slouží náš ručně šitý textilní vak, který pojme až 10 brček a čistící kartáček.
 

Tip: Necháte-li vaše RawStraws přirozeně schnout na slunci, změní brčka barvu na jasný odstín zlatožluté!

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky do domácnosti
Země původu: Vietnam
Položka byla vyprodána…